• In English
 • Уряд врегулював питання виплати одноразової адресної грошової допомоги випускникам закладів вищої освіти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань   «01Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності і галузі знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.

  Зазначеним актом напрями та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у закладах вищої освіти, приведено у відповідність до переліку галузей знань і спеціальностей, що розроблені відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

  Прийняття постанови Кабінету Міністрів України  сприятиме стимулюванню до роботи на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 597
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 р. № 1361

  Кабінет  Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 р. № 1361 “Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 39, ст. 2623; 2017 р., № 43, ст. 1341) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73