• In English
 • Уряд вніс зміни до порядку надання особам з інвалідністю пільг на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів. Зокрема, зазначені види пільг поширено на всіх осіб з інвалідністю, а не тільки з ураженням опорно-рухового апарату.

  Крім того, зазначений порядок приведено у відповідність до законодавства в частині зміни термінів “інвалід” і “дитина-інвалід” на “особа з інвалідністю”, “дитина з інвалідністю” і “водій з інвалідністю”. 

  Також з положення Порядку надання пільг інвалідам, членам їх сімей, законним представникам інвалідів (дітей-інвалідів), підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів вилучено норму про обов’язкове використання печаток. Відбиток печатки не може бути обов’язковим реквізитом будь-якого документа, який подається від імені суб’єкта господарювання органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 53
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 585

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 585 “Про затвердження Порядку надання пільг інвалідам, членам їх сімей, законним представникам інвалідів (дітей-інвалідів), підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 42, ст. 1718) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73