• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”, передбачивши можливість здійснення попередньої оплати на строк не більше одного року у розмірі до 70 відсотків вартості у разі закупівлі обладнання, програмного забезпечення, робіт і послуг для створення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій.

  Це надасть можливість ефективного використання державних коштів для проведення закупівлі обладнання, програмного забезпечення, робіт і послуг для повноцінного розгортання та функціонування Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій згідно з укладеними відповідними договорами (контрактами) та забезпечить здійснення оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами загального користування всіх операторів телекомунікацій в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 червня 2019 р. № 491
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916; 2017 р., № 84, ст. 2568) такі зміни:

  абзац п’ятнадцятий підпункту 5 пункту 1 після слів “Національної телекомунікаційної мережі” доповнити словами “, Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій”;

  абзац перший пункту 2 після слів “Національної телекомунікаційної мережі” доповнити словами “, Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67