• In English
 • Урядом внесено зміни до  постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117, розроблені Мінрегіоном.

  Рішення прийнято у  зв’язку з необхідністю скасування обмеження щодо здійснення попередньої оплати робіт із нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення, пов’язаних з реалізацією проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, виключно в рамках поточного бюджетного періоду, що виникла через збільшення термінів розгляду проектів перед початком їх фінансування, обумовленим необхідністю здійснення низки заходів, зокрема погодження документів Європейським інвестиційним банком, Мінфіном, Укрексімбанком тощо.

  Прийняття змін дозволить забезпечити безперервний процес реалізації проектів в рамках Програми. Розпорядники бюджетних коштів та їх одержувачі після погодження Європейським інвестиційним банком, Мінрегіоном, Мінфіном зможуть здійснити авансування робіт із нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення, у разі необхідності в останні дні бюджетного року та використати їх протягом 3-х місяців.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 644
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 p., № 34, ст. 916; 2017 р., № 98, ст. 2994, № 99, ст. 3036) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71