• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке дасть можливість Національному агентству з питань запобігання корупції забезпечити безперебійне ведення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Зокрема, внесено зміни до постанови щодо здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

  Таким чином, НАЗК матиме можливість закупити серверне та інше обладнання для забезпечення функціонування даного Реєстру, провести модернізацію інформаційно-телекомунікаційної системи електронного декларування та створити відомчий Центр обробки даних, що забезпечить технічні можливості для зв’язку із зовнішніми реєстрами, базами даних, прийому, передачі, обробки, зберігання інформації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 лютого 2018 р. № 73
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916; 2017 р., № 73, ст. 2247, № 84, ст. 2568, № 86, ст. 2613, № 95, ст. 2899) такі зміни:

  підпункт 4пункту 1 доповнити абзацом такого змісту:

  “обладнання, програмного забезпечення, робіт і послуг, необхідних для модернізації та забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”;”;

  абзац перший пункту 2 після слів “Національної телекомунікаційної мережі та забезпечення кіберзахисту” доповнити словами “, закупівлі обладнання, програмного забезпечення, робіт і послуг, необхідних для модернізації та забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29