• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо виплати військовослужбовцям та особам рядового чи начальницького складу, які безпосередньо зайняті на шифрувальній роботі, надбавки до посадового окладу за безперервний стаж на цій роботі.

  Постанова передбачає поширення норм постанови Кабінету Міністрів України від 22.12.1995 № 1037 “Про надбавки до посадових окладів працівників, зайнятих на шифрувальній роботі”, якою передбачено, що працівникам, зайнятим безпосередньо на шифрувальній роботі, виплачується надбавка до посадового окладу за безперервний стаж на цій роботі, на військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу.

  Це дозволить нормативно врегулювати механізм матеріального стимулювання зазначених осіб за рахунок виплати відповідної надбавки, що посилить їх мотивацію до виконання службових обов’язків.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 178
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 грудня 1995 р. № 1037

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 22 грудня 1995 р. № 1037 “Про надбавки до посадових окладів працівників, зайнятих на шифрувальній роботі” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 65, ст. 2315) зміни, що додаються.

  2. Видатки, пов’язані з виконанням цієї постанови, здійснюються в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених відповідним розпорядникам бюджетних коштів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73