• In English
 • Урядом удосконалено порядок надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Зокрема, передбачено врахування потреби не менш ніж на 2 місяці наступного року під час планування обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження, залучення до видачі допомоги “пакунок малюка” фахівця із соціальної роботи, соціального працівника, фахівця недержавної організацій, до повноважень яких належить здійснення соціальної роботи з сім’ями та дітьми.

  Прийняття постанови створить умови для забезпечення своєчасного отримання такої допомоги сім’ям, у яких народилася дитина, та сприятиме створенню дієвих механізмів планування обсягів, доставки, видачі “пакунка малюка” для забезпечення безперебійного надання такої допомоги, а також забезпечить чіткий механізм надання одноразової натуральної допомоги сім’ям, які з певних причин не отримали таку допомогу у пологовому будинку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1199
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 54, ст. 1884, № 68, ст. 2285) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73