• In English
 • Урядом приведено питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту у відповідність з чинним законодавством.

   Зокрема, назву і текст відповідної постанови, а також Порядку та умов виплати зазначеної допомоги доповнено словами “здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”. Також замінено термін “інваліди” на термін “особи з інвалідністю”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 лютого 2019 р. № 119
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 604

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 604 “Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 68, ст. 2234) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73