• In English
 • Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2014 р. № 121.

  Зміни вносяться до Порядку надання медичної допомоги іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2014 р. № 121.

  Документ встановлює порядок компенсації вартості медичних послуг та лікарських засобів, наданих іноземцям та особам без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, в рамках програми медичних гарантій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 квітня 2018 р. № 409
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2014 р. № 121

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2014 р. № 121 “Про затвердження Порядку надання медичної допомоги іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 37, ст. 988) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73