• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв’язку з громадською або політичною діяльністю таких осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їхніх сімей, у тому числі відшкодування витрат, пов’язаних із їх відвідуванням, надання особам, позбавленим особистої свободи, та членам їхніх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, а також інші деокупаційні заходи, виплату державних стипендій імені Левка Лук’яненка.

  Прийняття рішення зумовлене тим, що відповідна бюджетна програма була щодо зазначених заходів була доповнена напрямком «інші деокупаційні заходи».

   Прийняття постанови забезпечить приведення Порядку у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 квітня 2019 р. № 275
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 328

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 328 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та інтересів, соціальної реабілітації осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв’язку з громадською або політичною діяльністю таких осіб, а також підтримки зазначених осіб та членів їх сімей, у тому числі відшкодування витрат, пов’язаних з їх відвідуванням, надання особам, позбавленим особистої свободи, та членам їх сімей правової допомоги, медичних та соціальних послуг, здійснення виплат державних стипендій імені Левка Лук’яненка” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 37, ст. 1291, № 86, ст. 2829, № 100, ст. 3311) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73