• In English
 • Урядом удосконалено механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

  Постановою, зокрема, приведено Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у відповідність до процесуальних кодексів в частині оплати послуг адвоката за підготовку та подання процесуальних документів. Крім того, обмежено граничний розмір винагороди адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги в залежності від виду/стадії провадження/процесу та їх тривалості та оптимізовано значення низки заохочувальних коефіцієнтів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 511
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 77, ст. 2189; 2017 р., № 4, ст. 117; 2018 р., № 3, ст. 125) зміни, що додаються.

  2. Установити, що оплата послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, здійснюється на підставі доручень, виданих центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та актів надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, і Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465, в редакції, що діяла на день подання адвокатом акта надання безоплатної вторинної правової допомоги до відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29