• In English
 • Уряд надав повноваження товариству з обмеженою відповідальністю “ІнтерПроІнвест”, приватному акціонерному товариству “Холдингова компанія “Укрспецтехніка”, товариству з обмеженою відповідальністю  “УКРСПЕЦСИСТЕМС” право здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва та імпорту товарів військового призначення для потреб власного виробництва за визначеними позиціями Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю.

  Надання повноважень зазначеним підприємствам дасть можливість безпосередньо вийти на зовнішній ринок з продукцією власного виробництва, розширити власні виробничі можливості та експортний потенціал за основними напрямками діяльності.

  Рішення прийнято відповідно до статті 13 Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”, у якій зазначено, що для здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення суб’єкти господарювання повинні отримати від Кабінету Міністрів України відповідні повноваження.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 634
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228 “Про надання суб’єктам господарювання повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 28, ст. 1412; 2018 р., № 80, ст. 2660) зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21