• In English
 • Уряд врегулював питання ефективного використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.

  Документом, зокрема, передбачається скасування заборони щодо збільшення чисельності працівників у разі покладання на орган згідно з законодавством додаткових повноважень, передачі такому органу повноважень інших органів.

  Крім того, пропонується доповнити нормою щодо здійснення Казначейством у першочерговому порядку платежів на оплату робіт та заходів, що здійснюються на виконання Загальнодержавної програми зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

  Реалізація постанови здійснюватиметься в межах коштів, передбачених на утримання відповідних бюджетних установ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 липня 2019 р. № 586
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р.         № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2739, № 88, ст. 2885; 2018 р., № 29, ст. 1046) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67