• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284 з метою уточнення напрямів спрямування державних коштів за бюджетною програмою “Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, забезпечення діяльності експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій”.

  Так, за зазначеною бюджетною програмою кошти, зокрема, спрямовуватимуться на:

  видання (перевидання), придбання, зберігання підручників і посібників (у тому числі електронних версій друкованих підручників та з аудіосупроводом), посібників серії “Шкільна бібліотека” з метою поповнення шкільних бібліотечних фондів і словників для учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичної літератури для педагогічних працівників, навчальних матеріалів (зошитів з друкованою основою, дидактичних матеріалів, у тому числі їх електронних версій та з аудіосупроводом) для закладів загальної середньої освіти (які беруть участь у всеукраїнському експерименті, пов’язаному з реалізацією нового Державного стандарту початкової освіти; які здійснюють інклюзивне навчання; в яких є класи (групи) з навчанням мовами національних меншин);

  розроблення, придбання та супроводження дистанційних курсів для учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для розміщення зазначених курсів на Національній освітній електронній платформі;

  організацію та проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”;

  впровадження, модернізацію та функціонування Національної освітньої електронної платформи;

  організацію і проведення профорієнтаційної роботи (у тому числі профорієнтаційного тестування) серед учнівської молоді;

  організацію забезпечення роботи експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій.

  Також передбачається, що закупівля послуг, пов’язаних з виданням підручників і посібників, у видавництв, які не виконали або виконали невчасно попередні зобов’язання щодо їх видання, забороняється.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2019 р. № 217
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 34, ст. 1202; 2018 р., № 70, ст. 2357) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 10 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73