• In English
 • Урядом внесені зміни до Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні в частині зміни строків застосування певних винятків з обмежень, доповнення новими винятками з обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, а також доповнення переліку продукції, на яку не поширюється дія чинного Технічного регламенту новими видами.

  Прийняття відповідних змін до Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із аналогічними нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у подальшому укласти між Україною та ЄС Угоду АСАА, що забезпечить вільний доступ електричного та електронного обладнання на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 червня 2019 р. № 557
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 139

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 139 “Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 683; 2018 р., № 42, ст. 1509, № 70, ст. 2376) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 4 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 липня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21