• In English
 • Уряд прийняв рішення про перегляд плану заходів з реструктуризації НАК “Нафтогаз України”. Реалізація зазначеного плану заходів дозволить забезпечити відповідно до Закону України “Про ринок природного газу” проведення реструктуризації АТ “НАК “Нафтогаз України” за моделлю повного відокремлення власності активів з транспортування природного газу (ownership unbundling) шляхом передання їх новоствореному оператору газотранспортної системи ПАТ “Магістральні газопроводи України”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 484
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. № 496

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. № 496 “Про відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2185, № 91, ст. 2968) зміни, що додаються.

  2. Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” затвердити у десятиденний строк та подати Кабінетові Міністрів України деталізований план заходів щодо реалізації в межах повноважень завдань, визначених планом реструктуризації акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37