• In English
 • Уряд вніс зміни щодо здійснення попередньої оплати послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

  Прийняті Урядом зміни до постанови надають можливість здійснення попередньої оплати на строк не більше трьох місяців вартості послуг із забезпечення утворення та функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, які надаються на підставі договорів, укладених у 2018 році — у обсязі до 100 відсотків їх вартості.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1119
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916; 2018 р., № 92, ст. 305) такі зміни:

  підпункт 3 пункту 1 доповнити абзацом такого змісту:

  “послуг із забезпечення утворення та функціонування Єдиної державної інформаційної системи  трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, які надаються на підставі договорів, укладених у 2018 році, у розмірі 100 відсотків їх вартості;”;

  абзац перший пункту 2 після слів і цифр “послуг з розроблення та впровадження системи автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів, у тому числі придбання технічних засобів для її функціонування, у розмірі до 70 відсотків їх вартості” доповнити словами і цифрами “, послуг із забезпечення утворення та функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, які надаються на підставі договорів, укладених у 2018 році”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67