• In English
 • Уряд скоригував показники ступеня локалізації виробництва складної сільськогосподарської техніки і обладнання з поетапним щорічним збільшенням у період 2019 – 2021 роки.

  Також  передбачено встановлення перехідного періоду для освоєння виробництва в Україні вузлів та агрегатів, що наразі виготовляються іноземними постачальниками, необхідних для забезпечення високої якості та покращення технічних характеристик сільгосптехніки. Це стане потужним стимулом для залучення іноземних інвестицій у сільгоспмашинобудування та перенесення закордонними компаніями частини технологічних процесів в Україну.

  Прийняття постанови дозволить вітчизняним підприємствам машинобудування для агропромислового комплексу в короткий час налагодити виробництво конкурентоспроможної самохідної сільськогосподарської техніки, зокрема зернозбиральних комбайнів, тракторів та самохідних оприскувачів, з високим рівнем локалізації, а відтак зберегти та створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджетів всіх рівнів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 825
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 р. № 369

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 р. № 369 “Про затвердження Порядку визначення ступеня локалізації виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу та встановлення показників ступеня локалізації виробництва тракторів та інших самохідних енергетичних засобів сільськогосподарського призначення, спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення, самохідних та причіпних комбайнів” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 40, ст. 1427; 2017 р., № 25, ст. 723) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21