• In English
 • Кабінет Міністрів України своїм рішенням розширив сферу здійснення контролю за використанням вивільнених коштів, при користуванні пільговим оподаткуванням податком на прибуток підприємств, на всі підприємства - суб’єкти літакобудування, на які поширюється дія норм статті 2 Закону України “Про розвиток літакобудівної промисловості”, відповідно до норм Податкового кодексу України.

  Також доповнюється перелік і обсяги товарів, які ввозяться на митну територію України суб'єктами літакобудування зі звільненням від сплати ввізного мита та податку на додану вартість для виконання робіт з виробництва та ремонту продукції авіабудівної галузі.

  Таке рішення Уряду поліпшить умови для поповнення обігових коштів для авіабудівних підприємств, а також дозволить спростити процес адміністрування податку на прибуток підприємств.  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 481
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 476 і від 9 серпня 2017 р. № 635

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 476 “Про затвердження Порядку здійснення контролю за використанням вивільнених коштів підприємств — суб’єктів літакобудування, на які поширюється дія норм статті 2 Закону України “Про розвиток літакобудівної промисловості” та які здійснюють розробку та/або виготовлення з кінцевим складанням літальних апаратів і двигунів до них” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 58, ст. 1748) і від 9 серпня 2017 р. № 635 “Про затвердження Порядку та обсягів ввезення на митну територію України товарів суб’єктами літакобудування із звільненням від сплати ввізного мита та податку на додану вартість” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 70, ст. 2103) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21