• In English
 • Уряд оновив законодавче регулювання засобів вимірювальної техніки, які мають функції фото-, відеофіксації.

  Зокрема, внесено зміни до переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, та до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

  Рішення прийнято з метою забезпечення підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні шляхом впровадження сучасних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які мають функції фото-, відеофіксації в автоматичному режимі, та можливості використання їх для фіксації порушень правил дорожнього руху.

  Застосування сертифікованих та повірених сучасних засобів вимірювальної техніки сприятиме зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод та негативних наслідків від їх скоєння, притягненню до відповідальності порушників правил дорожнього руху.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 852
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 “Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 46, ст. 1492) і від 13 січня 2016 р. № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 624) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21