• In English
 • Уряд привів у відповідність до законодавства ряд нормативно-правових актів Кабінету Міністрів. Зокрема, до норм Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” в частині визначення права на пенсію на пільгових умовах.

  З даним Законом узгоджено положення постанов щодо затвердження Списку робіт і професій, що дають право на пенсію незалежно від віку при безпосередній зайнятості протягом повного робочого дня на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин), пов’язаних з видобутком вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, терміном не менше 25 років та постанови щодо затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 341
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 1994 р. № 202 і від 24 червня 2016 р. № 461

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України такі зміни:

  вступну частину постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 1994 р. № 202 “Про затвердження Списку робіт і професій, що дають право на пенсію незалежно від віку при безпосередній зайнятості протягом повного робочого дня на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин), пов’язаних з видобутком вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, терміном не менше 25 років” (ЗП України, 1994 р., № 7, ст. 184) викласти в такій редакції:

  “Кабінет Міністрів України постановляє:”;

  вступну частину постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 461 “Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 60, ст. 2044) викласти в такій редакції:

  “Відповідно до статті 114 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” Кабінет Міністрів України постановляє:”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73