• In English
 • Уряд вніс зміни до постанов, які врегульовують питання надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти, а також пільгового кредитування для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

  Документом, зокрема, розширено категорії осіб, яким надається державна підтримка, змінено термінологію, а також в новій редакції викладено Порядок та умови надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

  Прийнятий акт сприятиме реалізації особами, визнаними учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни, постраждалими учасниками Революції Гідності, їх дітьми, дітьми загиблих та дітьми, зареєстрованими як внутрішньо переміщені особи і які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, права на державну цільову підтримку та пільгове кредитування для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 686
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 975 і від 29 серпня 2018 р. № 673

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 975 “Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 1, ст. 2, № 32, ст. 993) і від 29 серпня 2018 р. № 673 “Про затвердження Порядку пільгового кредитування для здобуття професійно-технічної та вищої освіти” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 70, ст. 2361) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73