• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 квітня 2022 р. № 505
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 і від 26 березня 2022 р. № 380

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 “Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації” і від 26 березня 2022 р. № 380 “Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації” зміни, що додаються.

  2. Міністерству інфраструктури протягом двох місяців з дня набрання чинності цією постановою забезпечити створення та впровадження в експлуатацію Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, та оприлюднити інформацію про початок використання такого Реєстру.

  3. Ця постанова набирає чинності через 21 календарний день з дня її опублікування, крім пункту 1 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

            Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25