• In English
 • Урядом уточнено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

  Прийняте рішення спрямоване на забезпечення реалізації положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення вищезгаданих заходів, розширення та наближення до громадян мережі місць, де надаватимуться відповідні послуги, та підвищення рівня їх якості.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 лютого 2018 р. № 61
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 779

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 779 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міським бюджетам мм. Дніпра, Житомира, Кам’янська, Києва, Кропивницького, Львова, Новограда-Волинського, Одеси, Харкова та Черкас на проведення робіт, пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс” на 2017 рік” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 86, ст. 2606) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 40