• In English
 • Урядом прийнято постанову про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році.

  Таке рішення спрямоване на реалізацію пункту 431 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України  стосовно спрямування частини акцизного податку з пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

  З метою автоматичного розподілу між бюджетами місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2019 року мають бути встановлені відповідні частки.

  Прийняття постанови сприятиме належному фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 778
  Київ
  Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 259 “Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 28, ст. 993), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67