• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів.

  Рішення Уряду спрямоване на оптимізацію нормативно-правових умов роботи вітчизняних виробників легкових автомобілів в ситуації різкого скорочення попиту на їхню продукцію та, відповідно, стабілізацію внутрішнього виробництва зі збереженням і в подальшому збільшенням кількості робочих місць на відповідних підприємствах.

  Запропоновані зміни покликані спростити умови діяльності автомобільних підприємств і таким чином сприяти покращенню загальної ситуації в галузі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 483
  Київ
  Про внесення змін до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2005 р. № 1031 (Офіційний вісник України, 2005 p., № 43, ст. 2716; 2013 p., № 63, ст. 2287), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21