• In English
 • З метою створення належних умов для проведення у 2019 році VIII Європейської математичної олімпіади для дівчат, Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу “Учитель року”.

  Зокрема, Порядок доповнено позицією щодо спрямування бюджетних коштів на забезпечення проведення зазначеної олімпіади, а також визначено розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми в частині її проведення — Національний центр “Мала академія наук України”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2019 р. № 20
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу “Учитель року”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу “Учитель року”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 95 (Офіційний вісник України, 2013 p., № 12, ст. 454, № 63, ст. 2283; 2014 р., № 59, ст. 1599, № 98, ст. 2843), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73