• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію проекту “Вища освіта України”. Зокрема, розширено перелік закладів вищої освіти — учасників проекту. Їх відбір здійснено МОН за погодженням з Мінфіном, Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією та з дотриманням положень фінансових угод.

  Реалізація акта сприятиме удосконаленню механізму використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Вища освіта, енергоефективність та сталий розвиток», джерелом надходження яких є кредитні кошти, що отримані відповідно до Фінансової угоди (Проект “Вища освіта України”) між Україною та Європейським інвестиційним банком та Фінансової угоди (Проект “Вища освіта України”) між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 668
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію проекту “Вища освіта України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію проекту “Вища освіта України”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 815 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 80, ст. 2664), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73