• In English
 • Статтею 24 Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” передбачено, що МОН, МОЗ, Мінкультури разом з вищими навчальними закладами I—II та III—IV рівня акредитації державної форми власності до 1 червня 2018 року повинні прийняти рішення щодо доцільності входження вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, до складу вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації державної власності (як структурних підрозділів).

  У зв’язку з цим Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОН для виплати академічних стипендій. 

  Зазначені бюджетні кошти спрямовуватимуться на виплату академічних стипендій для студентів зазначених державних вищих навчальних закладів (крім осіб, які навчаються за спеціальностями галузі знань “Державне управління” або спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” за замовленням НАДС) та курсантів денної форми  навчання невійськових державних вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації цивільної авіації, морського і річкового транспорту та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які входять до їх складу без статусу окремих юридичних осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 березня 2018 р. № 194
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки для виплати академічних стипендій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки для виплати академічних стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1043 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 147), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73