• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підтримки розвитку лідерства в Україні.

  Прийняття акта сприятиме підтримці освітньої програми “Українська академія лідерства”, як унікальної для України, розробленої на основі міжнародного досвіду. Програма включає кращі практики країн Європи, США та Ізраїлю і має на меті формування покоління вмотивованих, свідомих, критично мислячих та вільних особистостей. Українська академія лідерства започаткована та реалізується в Україні завдяки підтримці  міжнародних донорів і меценатів вже протягом трьох років. Важливою умовою подальшої підтримки програми міжнародними донорами є її співфінансування Урядом.

  Навчання за програмою проходять кращі випускники шкіл та студенти перших курсів віком 16—20 років.  Реалізує програму громадська організація “Українська академія лідерства”, яка відповідає визначеним у Порядку критеріям.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 964
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підтримки розвитку лідерства в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підтримки розвитку лідерства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 384 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 42, ст. 1495), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 81