• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284.

  Зазначений Порядок затверджено у новій редакції, згідно з якою бюджетні кошти використовуватимуться, зокрема, на створення та функціонування Національної освітньої електронної платформи, підготовку та проведення експерименту з впровадження та використання електронних підручників у системі загальної середньої освіти, розроблення, запровадження та супроводження дистанційних курсів для учнів і педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, а також на організацію та проведення фінальних етапів всеукраїнських та міжнародних конкурсів у сфері освіти.

  Затверджений Порядок створить умови для розроблення і впровадження нових форм, методів і технологій навчання, пов’язаних з використанням сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі, підвищення якості освіти, забезпечення доступу до освітніх інформаційних ресурсів, зокрема, електронних підручників, у тому числі у мережі Інтернет.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 668
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 34, ст. 1202), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73