• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках.

  Прийняте рішення пов’язане з поглибленням асоціативних відносин України з ЄС, його органами та державами-членами в рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони; здійсненням заходів, зокрема, щодо припинення участі України в статутних органах СНД.

  Також цей нормативно-правовий акт ухвалено з метою захисту національних інтересів та безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України, протидії торговельній агресії з боку Російської Федерації; забезпечення участі України у робочих органах ЮНКТАД та ЮНСІТРАЛ; забезпечення співробітництва України з ВОІВ та ЄЕК ООН; проведення засідань спільних комітетів, спільних комісій, комісій, комітетів, підкомітетів та інших органів, створених відповідно до угод про вільну торгівлю.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 88
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2012 р. № 242 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 23, ст. 886; 2015 р., № 46, ст. 1491, № 89, ст. 2970; 2016 р., № 65, ст. 2195; 2018 р., № 100, ст. 3315), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27