• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів.

  Зазначений порядок приведено у відповідність до нормативно-правових актів України. Крім цього, у ньому враховано термінологію, правила і практику, що застосовуються міжнародними організаціями та органами. Зокрема, передбачена можливість здійснення добровільних внесків у рамках міжнародних організацій, передусім системи ООН, що відповідає вимогам сьогодення.

  Прийнятим документом також закріплено повний перелік міжнародних організацій та органів, сплата внесків та погашення заборгованостей до яких здійснюється МЗС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 216
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 288 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 22, ст. 907), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27