• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту. Прийняття рішення дасть можливість придбання базами олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки обладнання та інвентарю з метою створення належних умов для підготовки спортсменів національних збірних команд України. Зокрема, базами буде закуплено обладнання та інвентар довгострокового використання господарського, кухонного, медичного призначення та меблі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1121
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 р. № 152 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 17, ст. 614, № 45, ст. 1752; 2013 р., № 17, ст. 584), такі зміни:

  пункт 3 доповнити підпунктом 101 такого змісту:

  “101) придбання базами обладнання та інвентарю довгострокового використання господарського, кухонного, медичного призначення, меблів, необхідних для створення належних умов для підготовки спортсменів національних збірних команд;”;

  підпункт 42 пункту 7 після слів “належного функціонування бази” доповнити словами і цифрами “(крім обладнання, придбання якого передбачено підпунктом 101 пункту 3 цього Порядку);”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73