• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році.

  Документом передбачено визначити Міністерство охорони здоров’я головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми проведення міжнародного моніторингового оцінювання якості вищої медичної освіти у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку лікарів. Це дозволить забезпечити проведення міжнародного моніторингового дослідження; оцінку рівня фундаментальної підготовки лікарів в Україні; гармонізацію підготовки лікарів в Україні до практик інших країн; підвищення якості підготовки лікарів; міжнародний рівень моніторингу якості підготовки фахівців у галузі знань «Охорона здоров’я»; підвищення престижу вітчизняної медичної освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 жовтня 2018 р. № 839
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 275 “Деякі питання проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної совіти у 2018 році” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 35, ст. 1222), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73