• In English
 • Уряд визначив суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, яким у поточному році надаватиме державну підтримку за залученими в банках кредитами.

  Зокрема, у 2018 році компенсація відсоткової ставки за залученими у банках кредитами надаватиметься суб’єктам господарювання агропромислового комплексу, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн грн за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для витрат капітального (інвестиційного) характеру.

  Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.

  Рішення прийняте з метою підтримки підприємств малого та середнього бізнесу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 лютого 2018 р. № 254
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 40, ст. 1191; 2016 р., № 30, ст. 1202; 2017 р., № 59, ст. 1795), зміни, що додаються.

  2. Установити, що у 2018 році часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами виплачується позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, з яких перевага надається позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75