• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні.

  Рішення дозволить врегулювати питання участі та організації представлення туристичних можливостей України у міжнародних та національних виставкових заходах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 561
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку туризму, створення умов безпеки туристів, розбудови туристичної інфраструктури міжнародних транспортних коридорів та магістралей в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 183 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 28, ст. 816), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67