• In English
 • Документ удосконалить порядок використання коштів державного бюджету для забезпечення проведення робіт з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

  Прийняття акта дозволить врегулювати порядок використання коштів державного бюджету, усунути певні технічні перешкоди, які затримують процес будівництва, забезпечити своєчасне завершення будівельно-монтажних робіт у повному обсязі та відкрити новий корпус Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 грудня 2018 р. № 1028
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 1046 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 113, № 43, ст. 1348; 2018 р., № 2, ст. 51), виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21