• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.

  Рішенням передбачено поширити відповідні положення Порядку на Апарат Ради національної безпеки і оборони України, як це на сьогодні передбачено для інших органів сектору безпеки і оборони України.

  Прийняття постанови дозволить створити однакові для усіх органів сектору безпеки і оборони України підходи при вирішенні питань, пов’язаних з зупиненням платежів за платіжними дорученнями боржника та безспірного списання коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 травня 2019 р. № 404
  Київ
  Про внесення змін до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевого бюджетів або боржників

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку виконання рішень  про стягнення коштів державного та місцевого бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 61, ст. 2431; 2013 р., № 9, ст. 334; 2017 р., № 3, ст. 71; 2018 р., № 90, ст. 2978), такі зміни:

  абзац третій пункту 28 після слів “інших органів військового управління” доповнити словами “, Апарату Ради національної безпеки і оборони України”;

  абзац другий пункту 30 після слів “іншими органами військового управління” доповнити словами “, Апаратом Ради національної безпеки і оборони України”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29