• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 вересня 2020 р. № 897
  Київ
  Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няняˮ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68 “Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няняˮ (Офіційний вісник України, 2019 р., № 16, ст. 543), зміни, що додаються.

  2. Установити, що протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” (далі — компенсація послуги “муніципальна няня”), повинні підтвердити своє право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня” шляхом подання структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад документів, передбачених пунктами 5—7 змін, що додаються.

  У разі непідтвердження права на отримання компенсації послуги “муніципальна няня” її виплата припиняється з місяця, що настає за місяцем виникнення обставин, які призвели до втрати права на отримання такої компенсації.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу третього пункту 3 змін, який набирає чинності з 1 січня 2021 року.

          Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73