• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку відновлення, ремонту, модернізації, збільшення установленого ресурсу та продовження строку служби (зберігання) озброєння, військової і спеціальної техніки, за якими не здійснюється авторський нагляд.

  Змінами удосконалено механізм забезпечення справності та технічної придатності військової техніки, визначити єдиний порядок її відновлення для всіх державних замовників, які проводять роботи у цій сфері.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 591
  Київ
  Про внесення змін до Порядку відновлення, ремонту, модернізації, збільшення установленого ресурсу та продовження строку служби (зберігання) озброєння, військової і спеціальної техніки, за якими не здійснюється авторський нагляд, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до Порядку відновлення, ремонту, модернізації, збільшення установленого ресурсу та продовження строку служби (зберігання) озброєння, військової і спеціальної техніки, за якими не здійснюється авторський нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 135 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 26, ст. 749), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 р. № 915 “Про забезпечення розвитку Повітряних Сил Збройних Сил”;

  постанову Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2007 р. № 624 “Про затвердження Порядку збільшення встановленого ресурсу та продовження строків служби і зберігання озброєння та військової техніки іноземного виробництва” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 28, ст. 1113).

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21