• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку видачі ветеринарних документів.

  Визначено, що товари, які вивозяться за межі території України, повинні супроводжуватися оригіналами міжнародних ветеринарних сертифікатів, виданих державним інспектором ветеринарної медицини або уповноваженим лікарем ветеринарної медицини на підставі звернень власника вантажу або уповноваженої ним особи.

  Рішення прийнято з метою налагодження ефективної роботи територіальних органів Держпродспоживслужби та можливості оформлення ветеринарних документів під час експорту тваринницької продукції у відповідності до сучасних міжнародних вимог. Водночас прийняття рішення Уряду забезпечить безперервність виконання функцій Держпродспоживслужби в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 червня 2018 р. № 447
  Київ
  Про внесення змін до Порядку видачі ветеринарних документів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку видачі ветеринарних документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 857 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 92, ст. 3401; 2015 р., № 91, ст. 3084; 2016 р., № 4, ст. 239, № 82, ст. 2705), такі зміни:

  1) у пункті 2 слова “Про безпечність та якість харчових продуктів” замінити словами “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”;

  2) у пункті 4:

  абзац другий викласти в такій редакції:

  “головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та місті Києві;”;

  абзац п’ятий після слів “Ветеринарні довідки” доповнити словами “та ветеринарно-санітарні паспорти на тварин”;

  3) у пункті 10 слова “регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті” замінити словами “або уповноваженим лікарем ветеринарної медицини”.

  2. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування.

       Прем’єр-міністр України                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75