• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 вересня 2021 р. № 964
  Київ
  Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 р. № 1064 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 65, ст. 2516; 2011 р., № 84, ст. 3078), зміни, що додаються.

  2. Міністерству юстиції забезпечити:

  разом з Державною податковою службою проведення звірки відомостей, що містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, з відомостями Державного реєстру фізичних осіб — платників податків;

  внесення автоматизованим способом до актових записів цивільного стану, що містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків та забезпечити послідовну ідентифікацію всіх актових записів цивільного стану особи, щодо якої отримано відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

  3. Державній податковій службі у разі ідентифікації осіб, щодо яких проводилася звірка відповідно до абзацу другого пункту 2, забезпечити подання Міністерству юстиції відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків таких осіб.

  Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29