• In English
 • Уряд спростив порядок реєстрації касової техніки та її технічного обслуговування. Зокрема, запроваджено реєстр екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстр центрів сервісного обслуговування, що дозволить істотно спростити процес реєстрації таких реєстраторів, зменшить вплив людського фактору на прийняття рішень в цій сфері та надасть можливість бізнесу здійснювати їх реєстрацію в один крок за один робочий день на підставі заяви за спрощеною формою.

  Крім того, удосконалено процес обміну інформацією між територіальними органами ДФС і центрами сервісного обслуговування шляхом запровадження механізму обміну документами в електронній формі під час введення в експлуатацію реєстраторів та подальшому їх обслуговуванні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2018 р. № 496
  Київ
  Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 р. № 601 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 19, ст. 1318; 2016 р., № 7, ст. 351), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67