• In English
 • Урядом прийнято рішення, спрямоване на зменшення ризиків потрапляння дітей в інтернатні заклади. Зокрема, внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

  Зазначеною постановою передбачено будівництво дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Це своєю чергою сприятиме розвитку сімейних форм виховання і зменшить ризики потрапляння дітей в інтернатні заклади.

  Крім того, зміни передбачають уточнення Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2018 р. № 465
  Київ
  Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 95, ст. 2899; 2018 р., № 36, ст. 1268), зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73