• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 

  Постановою пропонується надати:

  місцевим держадміністраціям, виконавчим органам рад право своїми рішеннями здійснювати редакційні уточнення назв об’єктів (заходів) та/або їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення;

   право підпису протоколу комісії з підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій під час відсутності голови комісії, першому заступнику голови комісії.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 грудня 2017 р. № 1040
  Київ
  Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2012 р. № 106 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 13, ст. 485; 2016 р., № 54, ст. 1889; 2017 р., № 80, ст. 2453), зміни, що додаються.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67