• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду.

  Рішення прийняте з метою раціонального використання бюджетних коштів на підвищення рівня безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків.

  Прийняття акта дозволить спрямовувати у 2019 році Укравтодору кошти на фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм та забезпечить можливість включення служб автомобільних доріг в областях до мережі одержувачів бюджетних коштів, які спрямовуються на фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм, в разі виконання таких заходів на автомобільних дорогах загального користування державного значення (в частині виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 липня 2019 р. № 622
  Київ
  Про внесення змін до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 6, ст. 249; 2019 р., № 25, ст. 881), такі зміни:

  підпункт 2 пункту 2 після слів “у населених пунктах” доповнити словами “(включаючи виконання проектно-вишукувальних робіт)”;

  абзац п’ятий пункту 3 після слова “Укрінфрапроект” доповнити словами і цифрами “, а у 2019 році також Укравтодор”;

  абзац шостий пункту 4 після слова “Укрінфрапроекту” доповнити словами і цифрами “або (у 2019 році) Укравтодору”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21