• In English
 • З метою забезпечення ефективного та раціонального використання тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів Уряд вніс зміни до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 6.

  Реалізація постанови сприятиме розміщенню тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів та покращить управління ліквідністю єдиного казначейського рахунку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 січня 2019 р. № 53
  Київ
  Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 6 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 2, ст. 103), такі зміни:

  1) в абзаці другому пункту 2 слова “загального та/або спеціального фондів” замінити словами “спеціального фонду”;

  2) підпункт 5 пункту 3 виключити;

  3) у підпункті 4 пункту 12 слова “загального (спеціального)” замінити словом “спеціального”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, підпункти 1 і 3 пункту 1 цієї постанови діють до 31 грудня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67