• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку реалізації Договору між урядами України та Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

  Це дасть можливість урахувати та нормативно врегулювати зауваження і пропозиції польської сторони в частині заходів Адміністрації Державної прикордонної служби України, які планується виконати за допомогою цього кредиту.

  У межах реалізації акта Держприкордонслужба отримає та спрямує додаткові ресурси на будівництво (реконструкцію) прикордонних підрозділів і зможе забезпечити організацію належних умов несення служби особовим складом Держприкордонслужби на кордоні з Європейським Союзом.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 565
  Київ
  Про внесення змін до Порядку реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 73 “Деякі питання реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 17, ст. 491, № 61, ст. 1871), такі зміни:

  в абзаці першому пункту 2 слова “проекту модернізації автоматизованих систем прикордонного контролю” замінити словами “проекту з розбудови підрозділів охорони кордону”;

  в абзаці другому пункту 6 слово “Замовники” замінити словами “Замовники проекту з розбудови підрозділів охорони кордону,”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29