• In English
 • Уряд вдосконалив процедуру відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів, отриманих від Європейського Союзу.

  Відповідні зміни внесено до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 № 827.

  Так, до переліку замовників проектів регіонального розвитку включено державні, комунальні підприємства, що належать до сфери управління центрального або місцевого органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування чи засновані ним, враховуючи велику кількість комунальних підприємств, утворених органами місцевого самоврядування, які мають досвід та спроможні розробляти і впроваджувати проекти регіонального розвитку.

  Ці зміни дають змогу долучитися більш широкому колу замовників до розроблення та подання проектів регіонального розвитку.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 701
  Київ
  Про внесення змін до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 827 “Деякі питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 92, ст. 3001; 2017 р., № 101, ст. 3115), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71